VIDEO
BLOG

Lubimy się dzielić wiedzą i doświadczeniem dlatego zapraszamy Cię na nasz kanał na YT gdzie Łukasz przekazuje niezbędną wiedzę na temat projektowanie wnętrz. Pamiętaj, że wnętrze to połączenie dwóch czynników: funkcjonalności i estetyki.

O różnych zasadach funkcjonalnego i ergonomicznego projektowania dowiesz się z naszego kanału natomiast jeśli chodzi o aspekt estetyczny to musisz zapytać siebie co Ci w duszy gra. Pamiętaj każde wnętrze jest niepowtarzalne tak samo jak Ty.

Inspiracje i porady

26

filmów


530274

wyświetleń


2554680

obejrzanych minut


5420

subskrybcji


Słuchaj siebie


Myśl kreatywnie


Mierz wysoko

13 najczęstszych błędów przy
projektowaniu kuchni

Jakich błędów unikać projektując kuchnię? Na co zwrócić szczególną uwagę przy planowaniu kuchni? Które elementy wyposażenia kuchni mogą nam zrobić psikusa? W tym odcinku poznasz odpowiedzi na powyższe pytania oraz dowiesz się jakich błędów unikać.

13 najczęstszych błędów przy
projektowaniu łazienki

Jakich błędów unikać projektując łazienkę? Na co zwrócić szczególną uwagę przy planowaniu łazienki? Które elementy wyposażenia łazienki mogą nam zrobić psikusa? W tym odcinku poznasz odpowiedzi na powyższe pytania oraz dowiesz się jakiich błędów unikać.

Jak wykończyć ścianę
nad blatem kuchennym?

Jak zaplanować remont? Co należy przygotować wcześniej? Jak ułożyć zadania w odpowiedniej kolejności? W najnowszym odcinku pomogę Wam przebrnąć przez trudny okres remontu… przynajmniej na tyle na ile mogę z ekranu monitora 😉

Jak zaprojektować
włączniki światła?

Jak zaprojektować włączniki aby było wygodnie i funkcjonalnie? Jakie mamy ich rodzaje? Gdzie je umieścić i o czym pamiętać planując sterowanie oświetleniem w domu czy mieszkaniu? O tym porozmawiamy w dzisiejszym odcinku.

Jak zaplanować
gniazdka elektryczne?

Jak zaprojektować gniazdka w kuchni, łazience, salonie czy sypialni? Na jakich wysokościach i w jakich miejscach? Jakich unikać błędów? Ile, jakie i gdzie gniazdka zaprojektować? Oto kilka podpowiedzi.

Na co zwrócić uwagę wybierając
umywalkę?

W tym odcinku dowiecie się o tym jakie mamy rodzaje umywalek i z jakich materiałów są wykonywane. Opowiadam również o tym na co zwrócić uwagę dokonując zakupu i projektując łazienkę.

Jaką wybrać
wannę?

Jaką wybrać wannę? Z jakich materiałów można mieć wannę? W jaki sposób się ją montuje? Na co zwrócić uwagę podejmując decyzję? Na te i wiele innych pytań w tematyce wanien jak zawsze odpowiedzi znajdziecie w powyższym odcinku 🙂

Jak wybrać
baterie łazienkowe?

Jakie mamy rodzaje baterii łazienkowych? Na co zwrócić uwagę dokonując zakupu? W jaki sposób będą montowane poszczególne baterie i ich elementy? Na co zwrócić uwagę wybierając baterie wannowo-prysznicową? Na te i wiele innych pytań dopowiedzi znajdziesz w tym odcinku 🙂

Na co zwrócić uwagę wybierając
podłogi winylowe?

Jak wybrać panele winylowe? Na co zwrócić uwagę dokonując zakupu ? Jakie są wady i zalety paneli winylowych? Jak zawsze na te i wiele innych pytań odpowiedam w tymże odcinku.

Jak dobrać odpowiednią
taśmę LED?

Jak wybrać taśmę LED? Jakie mają parametry techniczne? W jaki sposób i gdzie się je stosuje? Czy taśma LED może dać nam główne oświetlenie? O czym pamiętać stosując taśmy LED-owe? Jak zawsze odpowiedzi na powyższe i wiele innych pytan znajdziesz w tym odcinku. Serdecznie zapraszam 🙂

Znajdź nas W Social Media

Lubimy się dzielić wiedzą i doświadczeniem dlatego zapraszamy Cię na nasz kanał na YT gdzie Łukasz przekazuje niezbędną wiedzę na temat projektowanie wnętrz. Kliknij również na FB i Instagram gdzie zobaczysz bieżące relacje z tego co u nas się dzieje. Do zobaczenia.