VIDEO
BLOG

Lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego zapraszam na mój kanał na YouTube, gdzie znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące projektowania wnętrz. Opowiadam tam jak podejść praktycznie do projektu wnętrza i jakich błędów unikać.

Inspiracje i porady

32

filmów


967363

wyświetleń


4932000

obejrzanych minut


8145

subskrybcji


Słuchaj siebie


Myśl kreatywnie


Mierz wysoko

Konsultacja z projektantem.
USŁUGA

Jeśli potrzebujesz skonsultować swoje pomysły z profesjonalistą to również świadczę tego typu usługę. Zapraszam do współpracy.

13 najczęstszych błędów przy
projektowaniu kuchni

Jakich błędów unikać projektując kuchnię? Na co zwrócić szczególną uwagę przy jej planowaniu? Które elementy wyposażenia kuchni mogą być kłopotliwe? Poznaj odpowiedzi na powyższe pytania!

13 najczęstszych błędów przy
projektowaniu łazienki

Jakich błędów unikać projektując łazienkę? Na co zwrócić szczególną uwagę przy jej planowaniu? Które elementy wyposażenia łazienki mogą być kłopotliwe? Poznaj odpowiedzi na powyższe pytania!

Jak zaprojektować
włączniki światła?

Jak zaprojektować włączniki, aby zachować wygodę i funkcjonalność? Jakie są rodzaje włączników? Gdzie je umieścić i o czym pamiętać, planując sterowanie oświetleniem w domu czy mieszkaniu? Wszystkiego dowiesz się z tego odcinka.

Jak zaplanować
gniazdka elektryczne?

Jak zaprojektować gniazdka w kuchni, łazience, salonie czy sypialni? Na jakich wysokościach i w jakich miejscach? Jakich błędów unikać? Ile, jakie gniazdka zaprojektować i gdzie je umieścić? Oto kilka podpowiedzi.

Na co zwrócić uwagę wybierając
umywalkę?

W tym odcinku dowiecie się, jakie mamy rodzaje umywalek, i z jakich materiałów są wykonywane. Opowiadam również o tym, na co zwrócić uwagę dokonując zakupu umywalki oraz podczas projektowania łazienki.

Jak wybrać
baterie łazienkowe?

Jakie mamy rodzaje baterii łazienkowych? Na co zwrócić uwagę dokonując zakupu? W jaki sposób będą montowane poszczególne baterie i ich elementy? O czym pamiętać wybierając baterię wannowo-prysznicową? Odpowiedzi znajdziesz w tym odcinku.

Na co zwrócić uwagę wybierając
podłogi winylowe?

Jak wybrać panele winylowe? Na co zwrócić uwagę dokonując zakupu? Jakie są wady i zalety paneli winylowych? Wszystkiego dowiecie się z tego odcinka.

Jak dobrać odpowiednią
taśmę LED?

Jak wybrać taśmę LED? Jakie może mieć parametry techniczne? W jaki sposób i gdzie się ją stosuje? Czy taśma LED może zapewnić główne oświetlenie? O czym pamiętać, stosując taśmy ledowe? Odpowiedzi znajdziesz w tym odcinku.

Znajdź mnie W Social Media

Lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego zapraszam na mój kanał na YouTube,

gdzie znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące projektowania wnętrz.

A jeśli chcesz zobaczyć więcej projektów z mojego portfolio to zapraszam na Pinterest.