Projekt Mieszkania

zdjęcie

Kłobucka - Warszawa

Opis projektu

To mieszkanie w Warszawie pozornie wydaje się bardzo proste i łatwe do zaprojektowania, ale jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach. A detali o których można opowiadać jest tutaj mnóstwo. Na szczególną uwagę zasługuje szklana ściana między sypialnią a salonem oraz konstrukcja przed nią. Ściana wykończona jest inteligentną szybą, która robi się przezroczysta kiedy płynie przez nią prąd a gdy go wyłączysz w zasadzie nie widać w ogóle co się dzieje w sąsiednim pomieszczeniu. Przed ścianką znajduje się wcześniej wspominana konstrukcja, która ma być (mamy nadzieję) rajem dla kotów. Jak się przyglądniesz to zauważysz, że koty będą miały niezłą zagadkę jak przedostać się na kolejne poziomy :) Aby to zaprojektować Łukasz zamienił się na dwa dni w kota :)

Na uwagę zasługują również detale takie jak uchwyty meblowe. Są to uchwyty krawędziowe, które zostaną wylakierowane w kolorze czarnym i wpuszczone we front wykonany z MDF. Dzięki temu zabiegowi widzimy jedną czarną linię na szafie co wygląda bardzo minimalistycznie a jednocześnie otwieranie szafek nie stanowi większej trudności. Pisząc o meblach warto wspomnieć o wysokiej zabudowie kuchennej. Tam mieszczą się prawie wszystkie sprzęty kuchenne wraz ze zlewem, który zamykany jest specjalnymi drzwiami systemowymi chowającymi się z boku wnęki, w której mieści się zlew. Zamykając ją mamy wrażenie czystości i porządku. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne i funkcjonalne w użytkowaniu.

To zaledwie kilka wyjątkowych elementów tego projektu, który właśnie jest w tracie realizacji. Zapraszamy na nasz instagram w celu śledzenia procesu jego powstawania.

Nawiążmy współpracę

Do odważnych świat należy, zatem jeśli Twoje serce mocniej zabiło przeglądając naszą stronę to nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z nami.

Wyślij wiadomość a w niej rzut przestrzeni jaką chcesz zaprojektować, opisz zakres prac i pamiętaj o wysłaniu kilku zdjęć z inspiracjami tego co Ci się podoba. Wiedz, że porozumienie na płaszczyźnie estetycznej jest niezbędne do tego aby powstało coś wyjątkowego.