Projekt Sypialni

zdjęcie

Oświecenia - Kraków

Opis projektu

Sypialnia 15 m/kw

Ten ciekawy projekt, który właśnie oglądasz to autorski projekt sypialni naszego szefa, który oczywiście został zrealizowany. Łukasz bardzo lubi niestandardowe łamanie podziałów ścian i sufitów wprowadzając efekt dekonstruktywizmu. Nietypowe linie łączenia dwóch kolorów farb płynnie przechodzą z prostopadłych do siebie ścian poprzez sufit dzięki czemu ma się wrażenie zanikania podziału na płaszczyzny ścian i sufitów. Dodatkowo efekt spotęgowany jest podtynkowymi liniami świetlnymi, które wprowadzają przeciwstawny rysunek do całości. Dzięki powyższym zabiegom pomieszczenie nabrało niepowtarzalnego charakteru.

Nawiążmy współpracę

Do odważnych świat należy, zatem jeśli Twoje serce mocniej zabiło przeglądając naszą stronę to nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z nami.

Wyślij wiadomość a w niej rzut przestrzeni jaką chcesz zaprojektować, opisz zakres prac i pamiętaj o wysłaniu kilku zdjęć z inspiracjami tego co Ci się podoba. Wiedz, że porozumienie na płaszczyźnie estetycznej jest niezbędne do tego aby powstało coś wyjątkowego.