Projekt Mieszkania

zdjęcie

Amsterdam - Holandia

Opis projektu

Apartament ten został całkowicie przez nas przebudowany. Pierwotnie aneks kuchenny mieścił się w części salonu a znaczną część apartamentu stanowił bardzo długi korytarz, z którego można było dostać się do 3 sypialni oraz łazienki i toalety. Finalnie część centralną całego apartamentu stanowi duża kuchnia z wysoką zabudową i piękną minimalistyczną wyspą. Dzięki temu zabiegowi kuchnia stała się sercem domu z którego można dostać się do wszystkich pomieszczeń jednocześnie powiększając wizualnie cały apartament.

Główny element dekoracyjny całego apartamentu stanową zaprojektowane przez nas panele wykonane z lakierowanej płyty MDF. Znajdziesz je we wszystkich projektowanych pomieszczeniach. W salonie białe panele mocowane są na ścianach, a na lewo od zabudowy z bio-kominkiem stanowią ogromne przesuwne drzwi. Gdy je otworzysz to znikną za meblem z bio-kominkiem a Ty dostaniesz się do ukrytego za nimi gabinetu. Ten sam rodzaj paneli ale o innych kształtach znajdziesz w sypialni na ścianie za łóżkiem oraz w przedpokoju, gdzie za nimi ukryte są szafy i schowki na ubrania.

Całość apartamentu zachowana jest w szaro białej kolorystyce, która w delikatny sposób przełamywana jest niewielką ilością granatu.  Wszystkie pomieszczenia wiąże jednolita betonowa podłoga.

 

 

 

Nawiążmy współpracę

Do odważnych świat należy, zatem jeśli Twoje serce mocniej zabiło przeglądając naszą stronę to nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z nami.

Wyślij wiadomość a w niej rzut przestrzeni jaką chcesz zaprojektować, opisz zakres prac i pamiętaj o wysłaniu kilku zdjęć z inspiracjami tego co Ci się podoba. Wiedz, że porozumienie na płaszczyźnie estetycznej jest niezbędne do tego aby powstało coś wyjątkowego.