Projekt Mieszkania

zdjęcie

Nadwiślańska - Kraków

Opis projektu

Studio 32 m/kw

To niewielkie studio ma zaledwie 32 m/kw i powstało z myślą wynajmu dla klienta Premium. Na niewielkiej przestrzeni udało się zaprojektować spójne i bardzo przestronne wnętrze z dużą ilością miejsca do przechowywania. Projektując to mieszkanko zależało nam na połączeniu klasyki z nowoczesnością, stąd zastosowanie klasycznej sztukaterii wypełnionej lustrami. Jak się przyglądniesz zobaczysz również bardziej nowoczesne sztukaterie za którymi ukryta została taśma led. Wieczorem ukryte światło tworzy przytulny i specyficzny klimat. Przestrzenie wewnątrz nowoczesnej sztukaterii zarówno sufit jak i ściany zostały pomalowane w charakterystycznym kolorze. W niewielkim "salonie" jest to szary a w sypialni zielony.  Natomiast szczególną uwagę zwraca charakterystyczne "okienko" w kuchni stanowiące część blatu roboczego w kolorze łososiowym. Bardzo wybija się na tle dekolatnej szarości w kolorze RAL 7047.

Dzięki powyższym pomysłom udało się stworzyć coś zupełnie innego i śmiało można powiedzieć niepowtarzalnego.

 

 

 

Nawiążmy współpracę

Do odważnych świat należy, zatem jeśli Twoje serce mocniej zabiło przeglądając naszą stronę to nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z nami.

Wyślij wiadomość a w niej rzut przestrzeni jaką chcesz zaprojektować, opisz zakres prac i pamiętaj o wysłaniu kilku zdjęć z inspiracjami tego co Ci się podoba. Wiedz, że porozumienie na płaszczyźnie estetycznej jest niezbędne do tego aby powstało coś wyjątkowego.