Projekt Mieszkania

zdjęcie

Lema - Kraków

Opis projektu

Mieszkanie to składa się z niewielkiego salonu z kuchnią, sypialni z garderobą, dwóch gabinetów do pracy oraz łazienki. W dobie pandemii, posiadanie pomieszczenia biurowego w domu stało się standardem. Przy 73 m2 i dwóch gabinetach, na salon z kuchnią zostało zaledwie 26 m2, jednak, dzięki mojemu doświadczeniu i pomysłowości, zaprojektowałem bardzo funkcjonalną przestrzeń.

W niewielkim salonie z kuchnią udało mi się zawrzeć wszystkie niezbędne funkcje tego pomieszczenia. Kuchnia składa się z 2 przestrzeni: wysokiej zabudowy ze wszystkimi niezbędnymi sprzętami AGD oraz częściowym blatem ze zlewem. Druga to półwysep z płytą grzewczą i mnóstwem szuflad do przechowywania. W pierwotnym projekcie, kuchnia znajdowała się w zupełnie innym miejscu (tam, gdzie ściana z tapetą), jednak wpadłem na bardziej funkcjonalny pomysł. Na szczęście nie było jeszcze za późno, i wszystkie zmiany (nowy układ ścian, instalacje) mogły zostać wykonane przez dewelopera. Poza kuchnią, pomieszczenie miało spełniać funkcję wypoczynkową i jadalnianą. Półwysep kuchenny sprytnie oddzielił kuchnię od kanapy. Dzięki temu, zyskaliśmy sporo miejsca w kuchni oraz dostateczną ilość miejsca w części wypoczynkowej. Zabudowa telewizyjna swoim charakterem nawiązuje do zabudowy kuchennej, a wszystko po to, aby całość zachowała spójny charakter. Trzecia strefa tego salonu to część jadalniana, czyli stół 80x140 cm, który znajduje się na ścianie z tapetą. Za nią z kolei umiejscowiona jest ukryta sypialnia wraz z garderobą.

Zapraszam na profil google do zapoznania się opiniami moich klientów. Klikając w logo "G" w stopce przekieruje Cię bezpośrednio do wszystkich opinii.

Nawiążmy współpracę

Jeśli masz przeczucie, że to ja powinienem zająć się Twoim projektem, odezwij się do mnie. W wiadomości wyślij rzut przestrzeni, którą chcesz zaaranżować oraz opis zakresu prac. Pokaż mi zdjęcia kilku inspiracji, które przybliżą to, co Ci się podoba. Wiedz, że porozumienie na płaszczyźnie estetycznej jest niezbędne we współpracy projektanta i inwestora.