Projekt Mieszkania

zdjęcie

Wizjonerów - Kraków

Opis projektu

Apartement 75 m/kw

W tym projekcie oprócz jego minimalizmu i pozornej prostoty zobaczycie charakterystyczne elementy projektów w naszej pracowni, a mianowicie malowane w różnych kolorach sufity, podtynkowe linie światła ledowego czy całkowicie zaprojektowane przez nas meble. Wszystkie meble w tym projekcie zostały zaprojektowane i wykonane na zamówienie. Dzięki czemu mamy idealną spójność kolorystyczną i mocny charakter wnętrza. Na wizualizacjach zobaczycie wiele linii świetlnych wkomponowanych w ściany i sufit. Każdy ich centymetr został przemyślany i przeanalizowany. Ponadto klient, którego nazwaliśmy "gadżet" zażyczył sobie aby oświetlenie było sterowane zdalnie i miało możliwość zarówno ściemniania jak i zmiany barwy oraz koloru oświetlenia. Dzięki temu za każdym razem można uzyskać inny efekt świetlny a tym samym wnętrze i jego charakter będzie się zmieniało w zależności od oczekiwanego klimatu. W salonie, sypialni i pokoju dzieciaków pomalowaliśmy również sufity. Ten pomysł w połączeniu liniami świetlnymi daje wrażenie przytulności i tworzy niepowtarzalny klimat wnętrz.

Nawiążmy współpracę

Do odważnych świat należy, zatem jeśli Twoje serce mocniej zabiło przeglądając naszą stronę to nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z nami.

Wyślij wiadomość a w niej rzut przestrzeni jaką chcesz zaprojektować, opisz zakres prac i pamiętaj o wysłaniu kilku zdjęć z inspiracjami tego co Ci się podoba. Wiedz, że porozumienie na płaszczyźnie estetycznej jest niezbędne do tego aby powstało coś wyjątkowego.