Projekt Domu

zdjęcie

Wola Justowska - Kraków

Opis projektu

Klasyka z nowoczesnym minimalizmem to słowa najlepiej opisujące ten projekt. Jak większość naszych projektów pozornie prosty i nieskomplikowany a gdy zagłębisz się w szczegóły to zrozumiesz, że każdy element jest przemyślany i uzasadniony. Charakterystyczne w tym projekcie są czarne ramki zarówno na podłodze (salon i główna łazienka) jak i na suficie (szynoprzewód podtynkowy) oraz wokół lustra (górna łazienka). W salonie ramki na podłodze i na suficie pokrywają się ze sobą łącząc część kuchenną i jadalnianą. Oświetlenie zaprojektowano tak by można było tworzyć różnorodne sceny w zależności od tego jaki ma zostać stworzony nastrój. Jak widzisz dominujące kolory to biel, szarobeż oraz czarny natomiast na życzenie klienta wprowadzony został w delikatny sposób kolor ultramaryna będący bardzo charakterystycznym w kulturze marokańskiej. Klientowi zależało na subtelnych akcentach marokańskich stąd zauważysz w kuchni ręcznie wykonaną mozaikę na ścianie schodów zabiegowych geometryczny rysunek wzoru marokańskiego. Ten element pokazuje jak połączyć tradycję z nowoczesnością. Wisienką na torcie jest tutaj poręcz schodów, która składa się z jednego ciągłego elementu wykonanego z orzecha. Właśnie orzech jako dodatek na meblach, ściennych panelach dekoracyjnych i drzwiach wprowadza w całym domu przytulność i ciepło.

Nawiążmy współpracę

Do odważnych świat należy, zatem jeśli Twoje serce mocniej zabiło przeglądając naszą stronę to nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z nami.

Wyślij wiadomość a w niej rzut przestrzeni jaką chcesz zaprojektować, opisz zakres prac i pamiętaj o wysłaniu kilku zdjęć z inspiracjami tego co Ci się podoba. Wiedz, że porozumienie na płaszczyźnie estetycznej jest niezbędne do tego aby powstało coś wyjątkowego.