Łukasz
Siemieniec

Cześć! Miło mi Cię gościć w moim świecie kreatywności i funkcjonalności. Motto, na którym buduję markę Lurvig Design, to „funkcjonalna estetyka”. Funkcjonalność i estetyka to, według mnie, dwa niezwykle istotne aspekty w projektowaniu każdego wnętrza. Nawet najpiękniejsza przestrzeń, bez logicznie przemyślanego układu, będzie mogła cieszyć wyłącznie oko. Z drugiej strony – jeśli skupimy się wyłącznie na użytkowości, stworzymy coś, na co oko niekoniecznie będzie chciało patrzeć. Oddając wnętrze w moje ręce, możesz mieć pewność, że zadbam zarówno o jego praktyczne, jak i estetyczne walory.

 

Założyciel Lurvig Design
ikona menu
PROFESJONALIZM
ikona menu
PARTNERSTWO
ikona menu
DOŚWIADCZENIE
ikona menu
NIEPOWTARZALNOŚĆ

Dlaczego
akurat ja

Wieloletnie doświadczenie ukształtowało nie tylko mój własny, niepowtarzalny styl, ale także pozwoliło opanować do perfekcji zasady projektowania przestrzeni. Mimo to, do każdego zadania podchodzę indywidualnie, z otwartością i ciekawością tego, gdzie tym razem poniesie mnie wyobraźnia.

Nawiążmy współpracę

Jeśli masz przeczucie, że to ja powinienem zająć się Twoim projektem, odezwij się do mnie. W wiadomości wyślij rzut przestrzeni, którą chcesz zaaranżować oraz opis zakresu prac. Pokaż mi zdjęcia kilku inspiracji, które przybliżą to, co Ci się podoba. Wiedz, że porozumienie na płaszczyźnie estetycznej jest niezbędne we współpracy projektanta i inwestora.

W kilku szybkich słowach

Krótko o
pracowni

Lurvig Design to pracownia projektowania wnętrz, którą założyłem ponad 10 lat temu. Tworzę w niej kompleksowe projekty zarówno wnętrz prywatnych, jak i publicznych. Zaprojektowałem wiele mieszkań i domów, a także biura, kliniki stomatologiczne czy stoiska targowe. W mojej pracy najważniejsze są jakość i wrażliwość na detale, które wpływają na końcowy rezultat. Stawiam na funkcjonalność i estetykę, dzięki którym wnętrza spełniają swoje kluczowe zadania. Cenię sobie partnerską współpracę, w której mogę połączyć mój profesjonalizm i doświadczenie z indywidualnym charakterem klientów. Lubię nieszablonowe pomysły i elastyczność, która pozwala mi na tworzenie niebanalnych projektów.