Krótko o
Lurvig

Lurvig Design to pracownia projektowania wnętrz z ponad 10-letnim doświadczeniem. Tworzymy kompleksowe projekty zarówno wnętrz prywatnych, jak i publicznych. Zaaranżowaliśmy wiele mieszkań i domów, a także biura, kliniki stomatologiczne czy stoiska targowe. W naszej pracy najważniejsze są jakość i wrażliwość na detale, które wpływają na końcowy rezultat. Stawiamy na użyteczność i estetykę, dzięki którym nasze wnętrza spełniają swoje kluczowe funkcje. Cenimy sobie partnerską współpracę, w której możemy połączyć nasz profesjonalizm i doświadczenie z indywidualnym charakterem klientów. Lubimy nieszablonowe pomysły i elastyczność, która pozwala nam na tworzenie niebanalnych projektów.

W kilku szybkich słowach
ikona menu
PROFESJONALIZM
ikona menu
PARTNERSTWO
ikona menu
DOŚWIADCZENIE
ikona menu
NIEPOWTARZALNOŚĆ

Dlaczego
akurat my

Wieloletnie doświadczenie ukształtowało nie tylko nasz własny, niepowtarzalny styl, ale także pozwoliło opanować do perfekcji zasady projektowania przestrzeni. Mimo to, do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, z otwartością i ciekawością tego, gdzie tym razem poniesie nas wyobraźnia.

Nawiążmy współpracę

Jeśli masz przeczucie, że to my powinniśmy zająć się Twoim projektem, odezwij się do nas. W wiadomości wyślij rzut przestrzeni, którą chcesz zaaranżować oraz opis zakresu prac. Pokaż nam zdjęcia kilku inspiracji, które przybliżą nam to, co Ci się podoba. Wiedz, że porozumienie na płaszczyźnie estetycznej jest niezbędne we współpracy projektanta i klienta.

Założyciel Lurvig Design

Łukasz
Siemieniec

Miło mi gościć Cię w mojej pracowni, którą stworzyłem ponad 10 lat temu. Motto, na którym zbudowałem Lurvig Design, to „funkcjonalna estetyka”. Funkcjonalność i estetyka to, według mnie, dwa niezwykle istotne aspekty w projektowaniu każdego wnętrza. Nawet najpiękniejsza przestrzeń, bez logicznie przemyślanego układu, będzie mogła cieszyć wyłącznie oko. Z drugiej strony – jeśli skupimy się wyłącznie na użytkowości, stworzymy coś, na co oko niekoniecznie będzie chciało patrzeć. Oddając wnętrze w moje ręce, możesz mieć pewność, że zadbam zarówno o jego praktyczne, jak i estetyczne walory.