Krótko o
Lurvig

LURVIG DESIGN jest pracownią projektowania wnętrz z ponad 8 letnim doświadczeniem.

Tworzymy kompleksowe projekty zarówno wnętrz prywatnych jak i publicznych. Zaprojektowaliśmy wiele mieszkań i domów a także biura, kliniki stomatologiczne czy stoiska targowe. W naszej pracy stawiamy na jakość i detal, pamiętając, że połączenie funkcjonalności z estetyką daje zawsze satysfakcjonujący efekt.

Bardzo cenimy sobie partnerską współpracę, w której możemy podłączyć nasz profesjonalizm i doświadczenie z Twoim indywidualnym charakterem. Lubimy nietuzinkowych ludzi, którzy wraz z nami chcą stworzyć coś niepowtarzalnego i indywidualnego.

W kilku szybkich słowach
ikona menu
PROFESJONALIZM
ikona menu
PARTNERSTWO
ikona menu
DOŚWIADCZENIE
ikona menu
NIEPOWTARZALNOŚĆ

Dlaczego
akurat my

Wieloletnie doświadczenie jest czymś bezcennym, czego nie znajdziesz w żadnej książce ani programie telewizyjnym. Za nami wiele zarówno zaprojektowanych jak i w pełni zrealizowanych projektów. Świadczymy wsparcie na każdym etapie projektu i jego realizacji. Niepodważalnym atutem jest indywidualny charakter naszych projektów, do których podchodzimy indywidualnie starając się stworzyć coś niepowtarzalnego specjalnie dla Ciebie.

Nawiążmy współpracę

Do odważnych świat należy, zatem jeśli Twoje serce mocniej zabiło przeglądając naszą stronę to nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z nami.

Wyślij wiadomość a w niej rzut przestrzeni jaką chcesz zaprojektować, opisz zakres prac i pamiętaj o wysłaniu kilku zdjęć z inspiracjami tego co Ci się podoba. Wiedz, że porozumienie na płaszczyźnie estetycznej jest niezbędne do tego aby powstało coś wyjątkowego.

Założyciel Lurvig Design

Łukasz
Siemieniec

Bardzo mi miło gościć Cię na stronie pracowni projektowej jaką stworzyłem ponad 8 lat temu. Motto na którym buduję Lurvig Design to „funkcjonalna estetyka”. Są to dwa aspekty niezwykle istotne w projektowaniu każdego wnętrza. Nawet najpiękniejsze wnętrze bez przemyślanej szczegółowo funkcjonalności będzie cieszyło tylko oko. Z drugiej strony skupiając się tylko na funkcjonalności możemy stworzyć coś na co to oko niekoniecznie będzie chciało patrzeć.

Bardzo lubię projektować wnętrza w których przestrzeń jest nieoczywista i niedosłowna. Fascynuje mnie tworzenie miejsc gdzie podłogi, ściany i sufity przenikają się zmieniając perspektywę burząc tradycyjne podziały pionu i poziomu. Jednocześnie lubię symetrię, harmonię linii i podziały wynikające z innych zastanych elementów projektowanej przestrzeni. Połączenie powyższych aspektów jest tym „co tygryski lubią najbardziej”.