Lurvig Vlog powstał z chęci podzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Chcę pokazać, że projekt wnętrza to nie tylko dobór kolorów i materiałow a złożony, często czasochłonny proces. Bo dobre wnętrze to harmonijne połączenie funkcjonalności i estetyki.

Vlog ma Wam pomóc w stworzeniu wymarzonego wnętrza: postaram się wyjaśnić jak się do tego zabrać, z jakich materiałów korzystać, na co zwrócić szczególną uwagę i jakich błędów się wystrzegać. Zachęcam do oglądania, komentowania i do wspólnego inspirowania się trendami w designie.

Jak ułożyć płytki?

Jak układać płytki? W jaki sposób je rozplanować na podłodze i na ścianie? Jaki format wybrać? Jaką grubość fugi wybrać? Oto kilka podpowiedzi.

Jak doświetlić wnętrze?

Jak rozjaśnić ciemne wnętrze? Jakie zastosować kolory? Jak doświetlić ciemny korytarz? Oto kilka podpowiedzi!

Jak zaprojektować łazienkę?

Jak zaprojektować łazienkę? W jaki sposób ją rozplanować i na co zwrócić uwagę aby była funkcjonalna? Co wybrać wannę czy prysznic? Oto kilka podpowiedzi!

Wszystko o panelach podłogowych!

Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę przy zakupie paneli podłogowych? Czym jest klasa użyteczności i klasa ścieralności? Jaki kolor podłogi wybrać i w jaki sposób ją układać? Oto kilka podpowiedzi!Jak powiększyć przestrzeń?

Jak powiększyć przestrzeń w Twoim domu/mieszkaniu? Jakich kolorów i materiałów użyć? Co zrobić z podłogą i jakie zastosować oświetlenie? Oto kilka podpowiedzi!Jak zaprojektować kuchnię?

Planujesz kuchnię? Jakie są zasady, żeby ją dobrze zaprojektować? Co należy przygotować? O czym zapominamy planując kuchnię? Oto kilka podpowiedzi!