O Mnie

Łukasz Siemieniec

Od wielu lat zajmuję się projektowaniem wnętrz o zróżnicowanym przeznaczeniu oraz szeroko pojętym designem.

Pomaga mi w tym wykształcenie: Akademia Górniczo-Hutnicza nauczyła mnie przestrzennego myślenia, Studium Projektowania Wnętrz, Wystaw i Form Reklamowych dało natomiast podstawy do funkcjonalnego wykorzystania własnych wizji i pomysłów.

Jednocześnie zdobywałem umiejętności praktyczne, pracując jako przedstawiciel handlowy w firmach produkujących wyposażenie a studencki epizod w zawodzie parkieciarza dał pojęcie nie tylko o produkcji i materiałach niezbędnych w zawodzie projektanta, ale przede wszystkim - o charakterze pracy przy wykańczaniu wnętrz.

Przez prawie pięć lat zajmowałem się projektowaniem przestrzeni biurowych. Poznałem tajemnice ergonomii, przepisy budowlane oraz zostałem Certyfikowanym Projektantem Miejsc Pracy European Office Academy w Heidelbergu. W tym samym czasie rozpocząłem tworzenie własnego portfolio.

I tak powstał Lurvig Design, moja autorska pracownia projektowa. Opracowałem w niej już wiele koncepcji mieszkań, domów, pojedynczych pomieszczeń czy aranżacji przestrzeni publicznych (biura, lokale usługowe). Część z nich zawartych jest w zakładce portfolio, większość nowości natomiast umieszczam na bieżąco w mediach społecznościowych (Facebook oraz Instagram). Zachęcam do ich odwiedzania a osoby zainteresowane praktyczną stroną urządzania wnętrz zapraszam na mój VLOG, gdzie można od podstaw poznać temat projektowania wnętrz, materiałów i wyposażenia.

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem współpracy - proponuję niezobowiązujące spotkanie wstępne, na którym będę mógł zapoznać się z planowanym zakresem prac i być może coś podpowiedzieć. Zachęcam do kontaktu a przekonasz się, że warto mi zaufać.

Kontakt